2020 yılında yaşanan ekonomik kriz, dünyayı kasıp kavuran pandemi gibi nedenler ile özellikle sıfır araç fiyatları oldukça fazla yükseldi. Üretimin yavaşlaması ve ünlü otomobil firmalarının üretimlerini kısıtlaması ile pek çok kişi ikinci el araba seçeneği üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Kendi aracı olsun isteyen pek çok kişi taşıt kredisi için bankaların yolunu tuttu.

Bu süreci avantaja çevirmek isteyenler için bankalar faiz indirimlerine giderek piyasayı hareketlendirmeyi hedeflemiştir. Sıfır araç bulunamayınca sahibinden satılık arabalar oldukça fazla talep görmeye başladı. Bankalar sıfır veya ikinci el oto almak isteyenler için faizlerini 0.49, 0.69 ve 0.87 oranlarına kadar düşürmüştür.

Tüm bu indirimlere rağmen ekonomik olarak zor günler geçirilmesi insanları faiz ödemekten hızla uzaklaştırmakta ve araba alırken faizsiz seçenekleri araştırmaya başlamaktadır. Bu aşamada ise en iyi seçenek ülkemizde uzun zamandır hizmet veren faiz uygulaması yapmayan finansörler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Faizsiz Araba Alınmaz mı?

Faizsiz araba almanın şuan için tek yolu Katılımevim gibi güçlü ve güvenilir firmalar ile çalışmaktır. Tercihiniz sıfır veya ikinci el arabalar nasıl isterseniz kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Üstelik marka ve model sınırlaması söz konusu olmamaktadır. Katılımevim müşterilerine para satmadığı için tüm işlemlerinde faiz kesinlikle yoktur.

En iyi seçeneklerin değerlendirilmesi gereken bir ekonomik kriz sürecinden geçtiğinizi göz önünde tutarak siz en yakın Katılımevim şubesini ziyaret edebilirsiniz. Ödemeler veya taksitler tamamen sizin belirlediğiniz miktarlarda kalıyor. Uzman finansörlerce düzenlenen ödeme planları ile de hiçbir sıkıntı yaşamadan faizsiz araba almış oluyorsunuz.

Katılımevim Güvencesi

Katılımevim çok sayıda müşterisi bulunan bir firmadır. Üstelik firmanın amacı sadece kişilerin hayallerine kavuşmasını sağlamaktır. Tıpkı sizin gibi taksitle araba almak isteyenlerin bir araya geldiği özel sistemler ile hiçbir şekilde ekonomik olarak sıkıntı yaşamadan aracınıza kavuşmaktasınız.

Üstelik Katılımevim müşterilerine hiç peşinatsız araba alma şansını sunuyor. Siz istediğiniz arabayı beğeniyorsunuz geri kalan tüm finanse işini firma sizin için çözümlüyor. Bu büyük aileye katılmak ve hayallerinizi daha fazla ertelememek için Katılımevim’i mutlaka ziyaret etmelisiniz. Farklı kampanyaları ve indirimleri yakalayabilirsiniz. Firmaya ait internet sitesini ziyaret ederek veya müşteri hizmetlerini arayarak çok daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.