Eminevim 1991 yılında Emin Üstün tarafından insanların hayallerine kavuşmasına aracılık etmek amacı ile kurulmuş finansör bir firmadır. Eminevim ev almak isteyenleri kısa sürede ev sahibi yapan yıllardır bu sektörde liderlik eden köklü bir kuruluştur.

Günümüzde ev sahibi olmak için ne kadar çalışılırsa çalışılsın birikim yaparak bunu sağlamak olanaksız bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlara kredi kullanmadan ev alma imkânı sunan Eminevim sayesinde kısa zaman içerisinde ev sahibi olabilmektesiniz.

Firmanın amacı her bütçeden müşterisinin istediği evin hayalden gerçeğe dönüşmesini sağlamaktır. Bu nedenle faiz uygulamaları yapmadan ve özel ödeme planları ile kişiye özel olarak hizmet vermektedir. Eminevim ailesine dahil olmanız için özel şartlar aranmamaktadır. Sadece Türkiye vatandaşı olmanız yeterli kabul edilmektedir.

Eminevim Nasıl Çalışır?

Eminevim tüm müşterileri ile faizsiz olarak çalışır. Eğer ev veya araç satın almak gibi bir düşünceniz var ise size en yakın şubeye giderek tüm detayları kolaylıkla öğrenebilmektesiniz. Eminevim müşterileri için bazı ödeme modelleri ile hizmet vermektedir.

El birliği ile pek çok işin kolaylıkla çözülmesi adına faaliyet gösteren firma düzenlenecek ödeme modellerine göre uygun vade seçenekleri sunarak işinizi kolaylaştırmaktadır. Evim evim güzel evim demek isteyen pek çok kişi Emin evimin sunduğu 60 aydan 240 aya varan vadeler ile ev sahibi olmaktadır.

Eminevim Giriş

Eminevim sistemine giriş yapmanız için ödeme yapmak istediğiniz taksit miktarlarının belirlenmesinden sonra çekilişli sistem, kısa vadeli sistem, kira destekli ve çekilişli sitem, artan değere göre düzenleme yapılan sistem, peşinat ödemeli, çekilişsiz sistem, vade ortalı sistem seçeneklerinden biri belirlenerek uygun modele girişiniz sağlanmış olunur.

Eminevim Hesaplama

Eğer hayalinizde 120 bin değerinde bir ev sahibi olmak var ise aylık 1000 TL taksitle 120 ay vade seçeneği size sunulmaktadır. Sizinle aynı şartları taşıyan ve aynı ödeme planında yer alan kişiler içinden her ay bir kişi ev sahibi olabilecek kadar taksitler belirlenmektedir.

Eminevim Kampanyaları

Eminevim yıl içerisinde bu ödeme planlarının dışında farklı kampanyaları ile de dikkat çekmektedir. Hem ev hem de araba almak isteyenler için düzenlenen kampanyaları şubelerden veya internet sitesi üzerinden, müşteri hizmetlerinden kolaylıkla öğrenmeniz mümkündür.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.