Eminevim kira öder gibi faizsiz ev almayı ve insanların bütçesine göre taksitle araba almasını sağlamaktadır. Eminevim araba ve ev almak isteyenler için elbirliği sistemini benimseyen ve bu doğrultuda kişileri hayallerine kavuşturan köklü bir firmadır.

Eminevim Nedir?

Emin evim peşinatsız ev almak isteyenlerin ve vadeli araba sahibi olmak isteyenlere finansal olarak destek sağlayan ve 1991 yılından bu tarafa her bütçeye göre özel imkânlar sunan bir kuruluştur.

Eminevim Kimin?

Eminevim yaşamın zorluklarına karşı savaşmak için Emin Üstün tarafından 1991 yılında birkaç arkadaşı ile bir iş hanında kuruldu ve kısa zamanda büyüyerek tüm ülke genelinde senetle araba alma hayalleri kuran, ev sahibi olmak isteyenlerin en sık uğradığı ve tercih ettiği bir finansal kuruluş olmuştur.

Eminevim Ödeme Yöntemleri

Eminevim ile faizsiz ev almanın keyfini süreceksiniz. Hangi bankaya giderseniz gidin size asla faizsiz ev kredisi sunmayacaktır. Elbirliği modellemesi ile hizmet veren Eminevim güvencesi ile kolaylıkla evinizi alabileceksiniz.

Bu nedenle faizsiz ev kredisi gibi düşünerek sizden faiz almadan çalışan Eminevim ilk tercihiniz olmalıdır. Eminevim sizin için kısalmış vadeli sistem, çekilişli sistem, kire destekli ve çekilişli sitem, artan değere göre düzenlenen sistem, çekilişsiz sistem, peşinat ödemeli sistem, vade ortalı sistemleri ile özel ödeme planları düzenlemektedir.

Eminevim Katılım Şartları Neler?

Eminevim ile ev sahibi olmak için Türkiye vatandaşı olmanız ve ülke genelinde hizmet veren şubelerden birine kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir. Eminevim bünyesinde ev sahibi olmak için alacağınız evin değerinin belirlenmesinden sonra dâhil olacağınız yöntem belirlenir ve en uygun ödeme planı yapılarak taksitleriniz isteğiniz doğrultuda ayarlanır.

Eminevim Örnek Hesaplaması

Hayalinizde 120 binlik bir ev bulunuyor ise ortalama sizden aylık maksimum bin TL kadar bir taksit istenmektedir. Dâhil olduğunuz sistemde bulunan kişi sayısı ve evin değeri ödeyeceğiniz taksit konusunda belirleyici olabilmektedir. Genellikle dâhil olduğunuz sistemde her ay bir kişiye ev alınacak kadar taksitler belirlenir ki her ay bir kişi ev sahibi olabilsin.

Eminevim Araba

Eminevim aslında 1991 yılında araba almak isteyenlerin el birliği ile kısa zamanda araba almaları için kurulmuştur. Daha sonra ise ev almak isteyenlerinde artması ile Eminevim kurulmuştur. Eminotomotiv ile yine taksitle, senetle ve vadeli olarak araç sahibi olunmaktadır.

Eminevim Şubeler

İlk şubesi İstanbul’da kurulan Eminevim ve Emin otomotiv şimdi tüm Türkiye’de binlerce şube ile hizmet vermektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.