Herkesin kendi hayalleri ve hedefleri bulunmaktadır. Bunların başında ev sahibi olmak, araba sahibi olmak gelmektedir. Ancak ev almak ya da araba almak hiç kolay değildir. Faiz sistemleri ve peşinat ödemeleri pek çok kişinin canını yakmaktadır.  Bu duruma çözüm olarak faizsiz ev ve peşinatsız ev kampanyaları geliştirilmiştir. Faizsiz konut kredisi gibi düşünebileceğimiz bu kampanyalar Katılımevim tarafından ev ya da araba sahibi olmak isteyen kişilere sunulmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, hazırladıkları kampanyalar ile faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olabilmeyi sağlayan hizmetler sunmaktadır. Ev almak isteyen kişilere faizsiz ev kredisi ile ev sahibi olmanızı sağlamak olarak da ifade edebiliriz. Kişinin ekonomik durumuna uygun hazırlanan ödeme planı ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olmaktasınız. Sadece ev değil, bu kampanyalar ile araba da alabilirsiniz.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Ev ya da araba sahibi olmak isteyen herkes katılabilir. Bunun için sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma artı aranmaktadır.

Katılımevim Araba

Katılımevim ile araba sahibi de olabilirsiniz. Araba alınırken vadeli araba ya da senetle araba gibi yöntemler kullanılmaktadır. Katılımevim ’de taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Faizsiz ve peşinatsız olacak şekilde arabanın değeri ve size en uygun taksit sayısı ile bir ödeme planı çıkarılmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.