Faiz oranı sıfır olan ve sizden kefil istemeksizin banka kredisi çekmeden araç almak istiyorsanız araç alım desteği sunan firmalar, maddi durumu dar veya orta düzeyde ki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyor ve bir araba sahibi olmaları için bu avantajı sunuyor. Peşinat vermeden senet olarak sözleşmeli ve ödeme zamanında düşük ücretli taksitler ile sizde sermaye sahibi değilseniz araç sahibi olabilirsiniz. Bu sayede sermaye sahibi olmadan  araç sahibi olmanız mümkün. Günümüzde  sıfır araba fiyatları oldukça yükseldi ve satın alabilecek güce sahip insanlarsın sayısı oldukça az.

Peşinatsız yada az peşinatlı şekilde sizde bu faiz oransız senet sözleşmeli araç alımı teşviğinden faydalanabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmadan değerlendirirseniz size en uygun ve hızlı yoldan araç sahibi olabilirsiniz. Artık araca ihtiyacınız olduğunda Kiralık araba hizmetleri ile uğraşmanıza gerek yok. Kiralık araçlara verdiğiniz paranın bir kısmı ile taksitlerinizi ödeyerek kendi arabanızın sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz Araç Satın Almanın Avantajları

2020 yılında da devam eden araç satın alımına teşvik niteliğinde bulunan kampanyalar farklı otomotiv firmaları ile araç alım fırsatını müşterilerine sunuyor. Bu seçenekler ikinci el oto  satın almanın yanında sıfır araba sahibi olmayı sağlıyor. Bu avantajlı fırsat senelerdir devam ediyor ve kullanıcılar da genel olarak tercih ediyor.

Faiz karşıtı olan bu düşünce faiz ödemek istemeyen kullanıcıların tercih ettiği ilk seçenek olarak bulunuyor. Özellikle maddi durumu yeterli olmayan veya sermaye sahibi olmayan kullanıcıları araba sahibi yapmayı amaçlıyor. Bu sayede peşinatsız araba sahibi olunabiliyor. Uzun vadeli sözleşmeler sayesinde senet tutuluyor ve bu senetler ile taksitlendirilme yapılarak araç sahibi olunabiliyor.

Taksit miktarlarını ve ödeme planını tamamen kullanıcıya sunan bu hizmet, kullanıcıların kendine uygun gördüğü şekilde ödeme planlaması yaparak her farklı müşteriye ayrı olarak hizmet veriyor. Bu sayede ödeme yaparken zorlanmayacak olan müşteriler kendileri belirledikleri taksit miktarı ve ödeme süreci boyunca rahatça ödemesini gerçekleştirebiliyor. Bu hizmet taşıt kredisi gibi bankaların sunduğu faizli hizmetler ile kıyaslandığı zaman çok daha cazip bir teklif haline geliyor.

Sıfır Faizli Araç Alımı Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak için resmi sitelerde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra firma temsilcilerinin size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Temsilciler size ulaştıktan sonra gerekli doğrulamaları yapıyor ve sizde gerekli bilgileri alıyor. Daha sonra ise yetkililer ile görüşerek sizde bu avantajlı hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Sizde  taksitle araba sahibi olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.