Otomobil fiyatlarında yaşanan hızlı yükselme nedeni ile 2020 yılı sıfır araç satışlarının oldukça yavaşladığı bir dönem oldu. Bu nedenle pek çok kişi sahibinden satılık araba arayışı içerisine girdi. İkinci el araba satışlarına olan yoğun ilgi bu piyasanın da hızla yükselmesine neden oldu. Sıfır araç satan firmaların zarar etmesi söz konusu olduğunda ise sıfırlı kampanyaları devreye sokarak satışları hareketlendirmek hedeflenmiştir.

Kendi aracının olmasını isteyen hemen herkesin hayali elbette ki sıfır araç almaktır. Ancak sıfır araç fiyatları çok yükselince ister istemez büyük firmaların bu sıfırlı kampanyalarının başlamasını bekleyenlerin sayısı da artış gösterdi. Temmuz ayından itibaren 2020 yılı için ünlü araba firmaları sıfırlı kampanyaları ile biraz da olsa piyasayı canlandırmayı hedeflemektedir.

Faizsiz Araba Almak

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik şartları değerlendirdiğiniz zaman taşıt kredisi kullanarak alacağınız araç ile her zaman değer kaybı yaşanması söz konusu olacaktır. Sıfır veya ikinci el oto alımları için ödeyeceğiniz faizler sizin yaşayacağınız maddi kayıplardır. Bu nedenle mutlaka faizsiz araba alabileceğiniz seçenekleri öncelikli olarak değerlendirmelisiniz.

Ülkemizde uzun zamandır hizmet veren Katılımevim çok sayıda kişiyi istedikleri araçların sahibi yapmayı başarmıştır. Firmanın amacı kişilerin hayalleri ile arasında bir köprü oluşturmak olduğu için kesinlikle faiz uygulaması yapmamaktadır. Tercihinizi 2.el arabalar veya sıfır arabalardan yana yapabilirsiniz. Firma herhangi bir sınırlama yapmamaktadır.

Katılımevim İle Araba Sahibi Olmak

Katılımevim ülkemizin pek çok yerinde şubesi olan ve binlerce mutlu müşteriye sahip çok güçlü bir finansördür. Taksitle araba almak isteyenlerin buluşma noktası olan firma ile çalıştığınız zaman sizin için özel bir ödeme planı hazırlanır ve ne kadar taksit ödeyeceğinize karar vererek tercihinizi kendiniz yaparsınız.

Katılımevim ile peşinatsız araba almak çok kolay. İstediğiniz satılık araba sizin olurken Katılımevim bünyesinde sizinle aynı şartları taşıyan kişiler ile bir arada olduğunuz sistemlerden birine dâhil edilmektesiniz. Bu sayede herkes hayallerine kısa sürede ve boşuna faiz ödemeleri yapmadan bankalara bağımlı kalmadan ve dayatma masrafları ödemeden sahip olabiliyor. Katılımevim ailesine katılmak ve hemen arabanıza kavuşmak için size en yakın şubeye giderek, firmanın internet sitesinden ve müşteri hizmetlerinde bilgi alabilirsiniz.