Herkesin kendi hayalleri ve hedefleri bulunmaktadır. Bunların başında ev sahibi olmak, araba sahibi olmak gelmektedir. Ancak ev almak ya da araba almak hiç kolay değildir. Faiz sistemleri ve peşinat ödemeleri pek çok kişinin canını yakmaktadır.  Bu duruma çözüm olarak faizsiz ev ve peşinatsız ev kampanyaları geliştirilmiştir. Faizsiz konut kredisi gibi düşünebileceğimiz bu kampanyalar Hedefevim tarafından ev ya da araba sahibi olmak isteyen kişilere sunulmaktadır.

Hedefevim Nedir?

Hedefevim, hazırladıkları kampanyalar ile faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olabilmeyi sağlayan hizmetler sunmaktadır. Ev almak isteyen kişilere faizsiz ev kredisi ile ev sahibi olmanızı sağlamak olarak da ifade edebiliriz. Kişinin ekonomik durumuna uygun hazırlanan ödeme planı ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olmaktasınız. Sadece ev değil, bu kampanyalar ile araba da alabilirsiniz.

Hedefevim Kimin?

Hedefevim HH Aydın Yatırım Holding A.Ş.’e bağlı bir şirkettir.

Hedefevim Yöntemleri

Hedefevim ile ev alınmasını sağlayan kampanyalar bulunmaktadır. Çekilişli sıralama yöntemi, peşinatlı serbest ödeme ve peşinatsız serbest ödeme olmak üzere üç kampanya bulunmaktadır.

Çekilişli sıralama yönteminde evin değeri belirlenir ve kişinin maddi durumuna göre aylık ödenebilecek tutara karşı 60-80-100-120-240 kişilik gruplardan birini seçebilirsiniz. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile evi teslim alacağınız tarih belirlenmektedir. Teslim aldıktan sonra ödeme planı yeniden düzenlenir.

Peşinatlı serbest ödeme yönteminde peşinat ödemesi yapılır. Peşinatsız serbest ödeme, peşinat ödemesi yapılmadan belirlenen taksit sayısı belirlenmektedir. İki kampanyada da teslim tarihi çekiliş yapılmadan sözleşmede belirtilmektedir. 

Hedefevim Katılım Şartları Nedir?

Ev ya da araba sahibi olmak isteyen herkes katılabilir. Bunun için sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma artı aranmaktadır.

Hedefevim Örnek Hesaplaması

Çekilişli Sıralama Yöntemi ile ev sahibi olacaksanız evin değeri 140000 TL olsun. Peşinat olarak 20000 TL ödendiğini düşünelim. Dahil olduğunuz grup ise 80 kişi olsun. Ödeyeceğiniz değer 1500 TL olarak hesaplanmaktadır. Eviniz teslim alındıktan sonra taksit düzenlemesi yapılmaktadır. Taksit bedeli yeniden hesaplanmaktadır.

Hedefevim Araba

Hedefevim ile araba sahibi de olabilirsiniz. Araba alınırken vadeli araba ya da senetle araba gibi yöntemler kullanılmaktadır. Hedefevim ’de taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Faizsiz ve peşinatsız olacak şekilde arabanın değeri ve size en uygun taksit sayısı ile bir ödeme planı çıkarılmaktadır.

Hedefevim Şubeler

Hedefevim, Türkiye genelinde 19 ilde şubesi bulunmaktadır. Bu illerden bazıları Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Samsun, Trabzon ve Kahramanmaraş, Şanlıurfa olmak üzere şubeleri bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.