Katılımevim, peşinatsız ev ve faizsiz ev kampanyaları ile ev sahibi olmak isteyen kişilere yardımcı olmaktadır. Araba, ev, arsa almak çok kolay değildir. Günümüz şartlarında faizsiz ev kredisi gibi bir sistem bankalarda bulunmamaktadır. Kredi faizlerinin yüksek olması, peşinat istemesi gibi durumlar ile karşılaşıldığı için çoğu kişi mülk sahibi olamamaktadır. Katılımevim ile ev almak çok daha kolay bir hale gelmiştir. Sadece ev değil, araba, arsa almakta çok kolaylaşmıştır. Taksitle araba aldığınız gibi söylenebilir.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, peşinatsız ev sahibi olunmasını sağlayan, araba, arsa sahibi olmak isteyen kişilere çeşitli kampanyalar hazırlanmaktadır. Faizsiz bir sistem üzerine kurulu kampanyalar ile ev almak çok daha kolay bir hale gelmiştir.

Katılımevim Kimin?

Katılımevimim Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim kampanyalarına katılabilmek için 18 yaş üstünde olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak şartları aranmaktadır. Katılmaya karar verdiğiniz zaman bir katılım sözleşmesi imzalanmaktadır. Bu esnada yanınızda kimliğiniz bulunmalıdır.

Katılım Oto

Katılımevim ile araba almak istediğiniz zaman Katılım Oto hizmetleri ile sahip olunabilmektedir. Araba alınırken faizsiz ve peşinatsız sistem kullanılmaktadır. Vadeli araba ve senetle araba alma yöntemlerinin yanına Katılım Oto ile de araba sahibi olabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.