Katılımevim, ev ve otomobil almak isteyen üyelerinin küçük tasarruflarını bir araya getirerek hayallerine faizsiz ulaşmalarını amaç edinmiş bir organizasyon firmasıdır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim, diğer evim evim projelerinden farklı olarak, Rahat Model ve Sabit Model olmak üzere prensip olarak 2 katılım modelinden oluşmaktadır.

Sabit modelde, hedeflediğiniz ev ya da arabaya ulaşmak için ödeyeceğiniz taksit tutarı ve vade belirlenir. Katılımcılar alacakları ev veya arabanın değerine bağlı olarak hesaplanan bir katılım ücreti öderler. Çekiliş olmaksızın taksitlerinin yarısını ödediklerinde almak istediğiniz bedel size ödenir ve kalan dönemde taksitlerinizi ödemeye devam edersiniz.

Rahat model, almak istediğiniz konut veya araba bedelini aylık ödeme gücünüze göre belirleyeceğiniz ve vade sayısını belirleyecek gruba dahil olunarak bedelin teslimatının kura ile belirlendiği bir modeldir. Ev almak isteyen kişiler 60 ila 240 arasında değişen gruplara dahil olurlar dolayısıyla geri ödemeler 60 ay ile 240 ay arasında değişmektedir. Peşinat ödemesi kişiye bırakılmıştır. Unutulmamalıdır ki peşinat ödenmesi teslimat süresini kısaltacaktır. Araba için ise 30 ile 60 arası katılımcı grupları mevcuttur. Bu sistemde de katılım ücreti ödenmektedir.

Katılımevim Giriş

Katılımevim faizsiz ev sahibi olmak isteyen herkes tarafından tercih edilebilir. Almak istediğiniz ev ya da arabanın değeri ile orantılı bir katılım ücreti ödemeyi göze alan herkes katılımcı olabilir.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim organizasyonundan faydalanarak ev almak isteyen katılımcılar kendi ödeme güçleri, peşinat ödeme durumları ve almak istedikleri ürünün bedelini göz önünde bulundurarak seçmiş oldukları modele dahil olduktan sonra katılım bedeli ve teslim tarihi göz önüne alınarak bir ödeme planı oluşturulur. Hesaplama tamamen kişisel tercihlere bağlı olduğundan 4441100 numaralı telefondan ya da internet sitesinden başvurarak detaylı bilgiye ulaşabilirler.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim tarafından ev sahibi olmak isteyenlere özel birçok kampanya bulunmaktadır.

Erken teslim kampanyası ile hayal ettiğiniz eve daha kısa zamanda kavuşmanız hedeflenmiştir.

Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilen ev ve araba alan Turkcell’lilere %10 indirim avantajı sağlanmaktadır.

Az az öde kampanyası ile sıkıntıya düşmeden taksitlerinizi az az taksitlerle ödersiniz elinize toplu para geçtiğinde ödeme planınızı değiştirerek erken teslimat imkânına kavuşursunuz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.