Maaşlı çalışan ve kirada oturan ve kendi evinde yaşamak için ev finansman seçeneği sunan Katılımevim ile peşinatsız ev sahibi olmak mümkündür. Sadece kirada oturup yeni bir ev alıp kira öder gibi ev sahibi olma düşüncesinde olanların değil sahip olduğu evi daha iyi bir ev ile takas etmek isteyenler içinde Katılımevim’de birden fazla finansman seçeneği vardır. Aynı zamanda Katılımevim tasarruflarınız ve maddi birikimlerinizi en karlı biçimde değerlendirebileceğiniz bir yatırım aracıdır.

Katılımevim Giriş

Katılımevim ile ev sahibi olmayı düşünen kişiler için bu finansman sisteminin en büyük avantajından biri kimlik belgesi ile başvurunun yapılabilmesidir. Türkiye’nin her ilinden istediğiniz bir ev için başvuru yapabilirsiniz.

Katılımevim Hesaplama

Peşinat vererek ya da peşinatsız ev alacak kişiler için Katılımevim’in profesyonel ve uzman danışmaları eşliğinde kişiye özel ödeme tablosu hazırlanır. Katılımevim finans sistemiz faiz olmayan ödemeleri kapsadığı için vade tarihinden önce taksit ödemelerinin bitme ihtimali de vardır.

Katılımevim Kampanyalar

Katılımevim’in kuruluş yıldönümüne özgü ev, gayrimenkul ve araba almak isteyen kişilere özel cazip fırsatlar sunmaktadır. Milli ve dini bayramlar, yılbaşı gibi özel günlerde de Katılımevim’in yaptığı kampanyalar ile ev ve araba sahibi olmak isteyen kişiler bu hayallerine kavuşmuşlardır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.