Katılımevim iş yeri, arsa ve ev almak isteyen kişilere en uygun seçenekler ile gayrimenkullerine kavuşma imkanı sunan bir finansör firmadır. Her gelir gurubundan kişilere hitap eden Katılımevim ile kendinize özel olarak düzenlenen birikim yöntemleri sayesinde ekstra hiçbir fark ve faiz vs. uygulaması olmadan ev, işyeri veya arsanızı alabilmektesiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Katılımevim güzel evim diyebilmeniz için tamamen size hitap eden menkulleri satın alabilmeniz mümkündür. Katılımevim şartları tamamen müşterilerine özel olarak planlamaktadır. Ödemek istediğiniz taksitleri kendiniz belirleyebilirisiniz. Faizsiz ev almak isteyenlerin en uğrak yeri olan firma için özel şartlar gerekmemektedir. Sadece kimliğiniz ve hayalleriniz olması yeterlidir.

Katılımevim Giriş

Katılımevim ailesine giriş yapmanız oldukça kolaydır. Size en yakın şubeden veya internet adresi üzerinden form doldurarak detaylı bilgileri alabilirisiniz. Ülkemizin hangi şehrinde olursanız olun giriş yapacağınız sistem ile dilediğiniz evi kolayca alabilmektesiniz. Her hangi bir şehir vs sınırlaması bulunmamaktadır.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim sisteminde satın alacağınız ev ve tercih edeceğiniz vade, taksit seçenekleri ile hesaplamalarınızda farklılıklar söz konusu olmaktadır. Bu nedenle en doğru bilgilendirme şubelerde ödeme planlarınız düzenlenirken yapılmaktadır. Size en yakın şubeyi öğrenmek için internet sitesini ziyaret etmelisiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.