Arabada ev kadar önemli bir ihtiyaçtır. Ev sahibi olmak istendiği zaman faizsiz ev kredisi ve peşinatsız bir şekilde ev almak isteriz. Bu durumlar araba alırken de geçerli olmaktadır. Araba satın alınırken son zamanlarda vadeli araba yöntemi kullanılmaktadır. Arabanın belli bir değeri peşinat olarak verilmekte kalan kısım senet yapılmaktadır. Senetle araba almak da başka bir yöntemdir. Katılımoto faizsiz sistemi ile araba sahibi olabilmeniz için sistemler kurmuştur.

Katılımoto Nedir?

Katılımoto faizsiz sistemi ile size uygun ödeme seçenekleri ile araba sahibi olmanızı sağlamaktadır. Taksit miktarları ekonomik durumunuza göre belirlenmektedir.

Katılımoto Kimin?

Katılımoto’yu Serdar Turhan kurmuştur.

Katılımoto Yöntemleri

Araba sahibi olma yöntemleri çekilişli sistem kullanılmaktadır. Almak istediğiniz arabanın bedeli belirlenir. Ardından da taksit sayısı belirlenir. Araba almak isteyen kişiler taksit sayısına bir gruba dahil edilir. Grup içinde bulunan kişilerin taksitleri ortak bir havuzda toplanır. Çekiliş sistemi ile sıra ile her bir kişi araba sahibi olmaktadır. Peşinat vermek zorunlu değildir. Peşinatsız ev ve faizsiz ev sistemleri gibi düşünebilirsiniz. Peşinat vermek ödeme süresini ve taksit miktarını azaltmaktadır. Bunların yanında taksit ödemelerinde sorun yaşadığınız zaman işlKatılımotoizi dondurabilirsiniz. Bu sistem faizsiz konut kredisi gibi düşünün. Sadece ev yerine araba alıyorsunuz.

Katılımoto Katılım Şartları Nedir?

Ödeme planına göre belirlenen taksitleri ödeyebilecek herkes yararlanabilir.

Katılımoto Araba

Bu sistem araba sahibi olmak isteyen kişilerin daha kolay bir şekilde sahip olabilmesi için kurulmuştur. Faizsiz olması, taksit sayısını belirleyebilme ve ödemelerin size uygun olacak şekilde ayarlanması Katılımoto’nun en büyük avantajlarıdır. Kira öder gibi ev sahibi olmanın otomotivde ki karşılığı taksitle araba almak olarak tanımlanabilir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.