Birçok kişi belli bir miktar birikim yapmaya çalışarak yıllarca hayalini kurduğu ev ya da arabayı alabilmek için çabalar. Ancak her zaman istenilen birikim yapılamayabilmektedir. Katılımevimile birlikte birçok kişi araba ya da ev sahibi olma hayallerine kavuşmaktadır. Faizsiz bir şekilde ev ya da araba almak isteyen kişiler için faizsiz ev kredisi kolaylığı ile hayalindeki eve kavuşabilmektedir. Ayrıca Katılımevim ile sadece belirli bir peşinatı olan kişiler hayallerine kavuşmaz, peşinatı olmayan kişilerde peşinatsız ev ya da araba hayallerine kavuşabilmektedir.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim ev veya araba alabilme fırsatı sunan bir şirkettir. Katılımevim ev almak ya da araba almak isteyen bireylere bütçelerine göre ödemelerine çözümler üreterek kişilere ev ya da araba alabilmeleri için fırsatlar sunar. Pek çok kişinin tercih ettiği taksitli ödeme planları ile kira öder gibi kişilerin ev sahibi olabilmelerine yardımcı olur. Faizsiz bir şekilde ev ya da araba almak isteyen kişilerin oldukça çok tercih ettikleri Katılımevim faizsiz konut kredisi ile ev satın almayı düşünen kişilerin de tercih ettiği şirketler arasında bulunmaktadır.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim ’nin sahibi, Katılımevim’nin yönetim kurulu başkanlığını şuanda da yapmakta olan Serdar Turhan’dır.

Katılımevim Katılım Şartları Nelerdir?

Katılımevim yalnızca belli bir kesime hitap etmez, her kesime hitap etmektedir. İsteyen herkes Katılımevim ile ev ya da araba alabilir.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Katılımevim ile almak istediğiniz ev ya da arabanın ödeme şartlarını ve süresini kendi bütçenize uygun olarak kendinizin belirlediği bir ödeme planı oluşturulmaktadır.

Katılımevim Araba

Katılımevim ile dilerseniz taksitle ve senetle araba sahibi olabilirsiniz. Taksitle araba almak isteyen müşterileri için de bir ödeme planları oluşturan Katılımevim müşterilerine vadesiz ve faizsiz bir hizmet sunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.