Günümüz ekonomik şartları düşünüldüğünde konut, arsa, araç almak, ev sahibi olmak hayli zorlaşmış durumdadır. İnsanlar hayalini kurdukları bu özel mülkleri nasıl alabileceklerine karşın farklı arayışlara yönelmişlerdir. Özellikle geliri belirli olan kişiler bu konuda kendi arzularınca ödeme yapabilecekleri yollar aramaktadırlar. Bu uygulamaların en hesaplılarından birisi ise Katılımevim olmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim, sunduğu avantajlı seçeneklerle insanları konut ya da araba sahibi yapan firmalardan bir tanesidir. Faiz ödemeden ev ya da farklı bir gayrimenkul almak isteyenler için pek çok fırsat sunmaktadır. Kira öder gibi konut almak artık çok kolay. Katılımevim kurumsal yapısı mevcuttur ve bu sayede müşterilerine güvence sağlamaktadır.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim önceliğini müşteri memnuniyetine adamış bir firmadır. Kurumsal ve güçlü yapısı ve her an ulaşılabilir yapısı ile sektörde kendine saygın bir yer edinmiştir. Dilediğinizde irtibat numaralarından anında ulaşabilir ve aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. Faizsiz ev kredisi seçenekleri ile insanlara umut olmaktadır. Günümüzde firma Murat Çiftçi başkanlığındaki bir yönetim tarafından yönetilmektedir.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim sisteminde üç farklı yöntem söz konusudur.

Katılımevim Katılım Şartları

Katılımevim uygulamasına her T.C. vatandaşı rahatlıkla katılabilir. Kişinin gelir durumuna göre avantajlardan yararlanabilir ve faizsiz ev sahibi olabilir. Katılım şartları bu denli rahatken faizsiz konut kredisi seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Katılımevimde örnek olarak aslında iki ödeme seçeneğinin olduğunu ve tablonun buna göre şekillendiğini söylemekte fayda olacaktır. Peşinatlı ve peşinatsız ödeme seçeneklerine göre ödeme tablosu oluşuyor. Peşinatlı seçeneklerde borcunuzu daha hızlı kapatma şansınız vardır.

Katılımevim Araba

Katılımevim sayesinde arzu ettiğiniz arabayı Türkiye’nin dilediğiniz yerinden alabilirsiniz. Taksitle araba için oldukça cazip seçenekler mevcut. Satın alınacak arabanın fiyatını kişi kendisi belirliyor ve kendi ödeme durumuna göre planı çıkarılabiliyor. Katılımevim’de vadeli araba ya da senetle araba almak isteyenler için uygun seçenekler bulunuyor.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.