Katılımevim Serdar Turhan tarafından insanların hayallerine kavuşmasına aracılık etmek amacı ile kurulmuş finansör bir firmadır.
Katılımevim ev almak isteyenleri kısa sürede ev sahibi yapan yıllardır bu sektörde liderlik eden köklü bir kuruluştur.

Günümüzde ev sahibi olmak için ne kadar çalışılırsa çalışılsın birikim yaparak bunu sağlamak olanaksız bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlara kredi kullanmadan ev alma imkânı sunan Katılımevim sayesinde kısa zaman içerisinde ev sahibi olabilmektesiniz.

Firmanın amacı her bütçeden müşterisinin istediği evin hayalden gerçeğe dönüşmesini sağlamaktır. Bu nedenle faiz uygulamaları yapmadan ve özel ödeme planları ile kişiye özel olarak hizmet vermektedir. Katılımevim ailesine dahil olmanız için özel şartlar aranmamaktadır. Sadece Türkiye vatandaşı olmanız yeterli kabul edilmektedir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim tüm müşterileri ile faizsiz olarak çalışır. Eğer ev veya araç satın almak gibi bir düşünceniz var ise size en yakın şubeye giderek tüm detayları kolaylıkla öğrenebilmektesiniz. Katılımevim müşterileri için bazı ödeme modelleri ile hizmet vermektedir.

El birliği ile pek çok işin kolaylıkla çözülmesi adına faaliyet gösteren firma düzenlenecek ödeme modellerine göre uygun vade seçenekleri sunarak işinizi kolaylaştırmaktadır.

Katılımevim Giriş

Katılımevim sistemine giriş yapmanız için ödeme yapmak istediğiniz taksit miktarlarının belirlenmesinden sonra çekilişli sistem, kısa vadeli sistem, kira destekli ve çekilişli sitem, artan değere göre düzenleme yapılan sistem, peşinat ödemeli, çekilişsiz sistem, vade ortalı sistem seçeneklerinden biri belirlenerek uygun modele girişiniz sağlanmış olunur.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.