Kendine özel kampanyalarla adını sıkça duyurmayı başarmış olan Katılımevim; faizsiz ev konusunda da popüler olmuş bir firma olarak ön planda yer almayı da başarmıştır. Bununla birlikte firma bünyesinde yer alan çok sayıda şubesiyle ülkemizde geniş kapsamlı bir hizmet ağına sahiptir. Bu durum firmanın faizsiz ev sahibi yapmak konusundaki iddiasını da desteklemektedir. Katılımevim firmasının sistemine dahil olmak için elbette ki bazı şartların bulunduğu bilinmektedir. Bu şartlar daha çok genel şartlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani T.C. vatandaşı olan ve 18 yaşında olan tüm vatandaşlar bu firmanın bünyesine dahil olabilmektedir.

Katılımevim nasıl çalışır?

Genel olarak aynı gelir grubuna sahip olan ve aylık taksit tutarları aynı olan üyelerin aynı gruplarda toplanması sistemine dayanan bir sisteme sahip olan Katılımevim; üyelerinin talepleri doğrultusunda şekillenen bir özelliğe sahip olmaktadır. Özellikle ev almak isteyenlere özel kampanyalar düzenleme konusunda oldukça iddialı olan Katılımevim; hemen her bütçeye özel olarak geliştirdiği sistemler sayesinde pratik bir şekilde ev sahibi yapabilmektedir. Bu durum ise doğal olarak firmaya olan ilginin de artış göstermesine neden olmaktadır.

Katılımevim giriş

Katılımevim sistemine dahil olmak isteyen bireyler açısından firmanın sunduğu oldukça kapsamlı kampanyaların mevcut olduğu bilinmektedir. Bu ayrıcalıklı kampanyalara dahil olmak için ise yapmanız gereken oldukça basittir. Böylece herhangi bir şekilde faiz ödemeden ev sahibi olabilmenin kapısı sonuna kadar aralanmaktadır.

Katılımevim hesaplama

Şayet uygun taksitlerle ve az maliyetli bir şekilde üstelik faizsiz bir şekilde ev satın almanın hayalini kuruyorsanız; Katılımevim tam da size özel seçenekleri tarafınıza sunacaktır. Bunun için Katılımevim firmasının şubelerine giderek siz özel hesaplamalara bakmanız ve size en uygun olan sisteme dahil olmanız yeterli olacaktır.

Katılımevim Kampanyalar

Ülkemizde ev sahibi olmak isteyen bireylerin ilk aklına kredi çekmek geliyor olsa da faizsiz bir şekilde ev satın almak söz konusu olduğunda da Katılımevim gibi firmalar akıllara gelmektedir. Bu kapsamda Katılımevim firmasının kampanyalarını internet ortamından da olsa yakından takip ediyor olmak bol kazanımlı bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.