2019 yılı içerisinde Türkiye’nin en çok satan firmalarının taksitle faizsiz araba kampanyaları devam ediyor. Bu firmaların hurda teşvik ve diğer indirim seçenekleri ile cazip fiyat sunmaları tüketicilerin yüzünü güldürmektedir. Özellikle Ford, Honda, Peugeot, Renault, Honda, Kia gibi markalar 24 ve 36 aya kadar sıfır faizli ve uygun ödeme seçenekli kampanyalar sunmaktadır. Tüketiciler tarafından sıfır faizli otomobil kampanyaları oldukça ilgi görmektedir.

Nakit olarak araba almaya gücü yetmeyen tüketiciler için hem otomobil firmaları hem de birçok katılım bankası peşinatsız taksitle araba kredileri vermektedirler. Birçok otomobil firmasının sunduğu 2019 kampanyalarında; bir miktar peşinat vererek 24 aya kadar tek kuruş faiz ödemeden araç sahibi olmanız mümkündür.

Kia Taksitle Faizsiz Araba Kampanyası

Kia firması taksitle faizsiz araba kampanyasını genişleterek tüketicilerine sunmaktadır. Kia firması sadece Rio, Cerato modelleri için değil, binek ve ticari tüm araç çeşitleri için faizsiz araba sahibi olurken uygun ödeme taksitlendirmesi ile kolaylıkla araç sahibi olabilirsiniz. Kia otomobil firması özellikle Kia Niro Hibrit model aracı ile elektrikli olan otomobiller arasından oldukça iddialıdır.

Ticari araç almak isteyen esnaf için k2500 kasalı ticari araç satın almak isteyen esnaflar için 15 takside kadar taksitlendirme yaparken şimdilerde yepyeni kampanyaların hazırlığını yapmaktadır. Yaz ve kış ayları için özel kampanyalar düzenleyen firma her dönemde oldukça iddialı kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle bir çok modeline 5 yıl garanti veren firma araç alımları sırasında cazip indirim seçenekleri de sunmaktadır.

Fiat Taksitle Faizsiz Araba Kampanyası

Koç gurubuna ait Fiat firması taksitle faizsiz araba kampanyalarında hız kesmiyor. Bir çok modelinde sıfır faizli kampanyalar düzenlemektedir.

500L ve 500X modellerinde 70.000 TL 12 taksit ve sıfır faiz fırsatı sunan firmanın kampanyası stoklar ile sınırlıdır.

Egea ailesinin araçlarında 36.000 TL 12 taksit ve sıfır faiz imkanı sunmaktadır.

Gıulıetta modellerinde 50.000 TL 12 ay taksit ve sıfır faizle kampanyasını genişletmiştir.

Ayrıca Fiat taksitle vadeli faizsiz araba kampanyası düzenlemesinin yanı sıra faizli kampanyalarda sunmaktadır. Bunların arasında; Eşit ödemeli, Artan ve azalan ödemeli, ara ödemeli, Balon ödemeli gibi oldukça cazip ve tüketiciyi rahatlatan kredi imkanları sunmaktadır.