Katılımevim’in sunduğu fırsatlardan her birey yararlanma şansına sahiptir. Bankalarla yaşanan hiçbir zorluk, tatsızlık ya da ret durumu kredi alma durumunuzu etkilemez. Sadece nüfus cüzdanınızla ve katılım ücreti ile başvurabileceğiniz taşıt kredisi ile sizler de kendi aracınıza kavuşabilirsiniz. Üstelik katılım ücretini de taksitlendirme şansına sahipsiniz. Böylelikle peşinen sahip olacağınız aracınızın bedelini aydan aya taksitler halinde ödeyerek bütçenizi bir anda sarsmamış olursunuz.

Noter huzurunda yapılan kurada isminizin çıkması durumunda ilk ay itibari ile bile aracınıza sahip olabilirsiniz. Hayalleri gerçeğe dönüştüren bu katılım sistemi sayesinde birçok aile ve birey isteklerine kavuştu. Onlardan birisi de neden siz olmayasınız? Her türlü finansal desteği sunan ve faizsiz olarak çalışan Katılımevim sayesinde kredinizi ödeme şeklinizi kendiniz belirlersiniz.

Taşıt Kredisi ve Ödeme Şekli

Krediye başvurduktan sonra kendi belirleyeceğiniz ödeme planına uyarak birikim yapabilirsiniz. Belli alt sınırlara dayanarak bütçenize uygun taksitler oluşturmak stratejik açıdan önemlidir. Sizi zora sokmayacak şekilde araç kredisi hesaplama sistemine başvurarak ödemeniz gereken miktarı taksitler halinde aylara bölersiniz. Parça parça ödemenin kolaylığı küçük meblağlardaki ürünlerde bile elimizi rahatlatırken, böyle büyük bir ihtiyacı giderirken taksit avantajından faydalanmanın önemini varın siz düşünün.

Taksit ödeme sürecinde eliniz sıkışırsa veya o ay için ödeme durumunuz olmazsa taksit dondurma veya taksiti düşürme fırsatları da ayrıca kolaylıklar sunuyor. Sıfır veya ikinci el araç kredisi almış olun, fark etmez. Sizi, bütçenizi ve ailenizi önemseyen Katılımevim hayallerinize ulaşmanız kadar toplam tutarı öderken zorlanmamanız ve strese girmemeniz hususunda da ciddi yardımlar sunmaktadır.

Neden Katılımevim?

Çünkü yalnızca katılım bedeli ile çalışan sistemimiz faiz veya peşinat barındırmaz. Vade farkına bulaşmadan temiz bir birikim yolundan ve kendi paranızla amacınıza ulaşmanıza fırsat tanır. Size sadece finansal bir katkı sunan ve giderinizi uzun vadeye yayan bir sisteme sahiptir. Bu sayede aile içi gerginlik yaşamazsınız. Çünkü diğer ihtiyaçlarınızı da aynı anda giderebilirsiniz. Bir yandan araç sahibi olurken bir yandan aracınız için gerekli diğer masraflar için para bile biriktirebilirsiniz.

Zamana karşı yarışın önemli olduğu çağımızda size en değerli hazine olan zamanı sunan Katılımevim ile kendinizi rüyalarınızı yaşarken bulabilirsiniz. Her nereden olursa olsun en uygun araç kredisi ile araç satın alabilir ve kendinizi zora sokmadan taksitlerinizi ödeyerek kendi arabanızın sahibi olabilirsiniz. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçin.