Araba almak isteyen pek çok kişi taşıt kredisi kullanmaya yönelmektedir. Matematiksel olarak hesaplamalar yapıldığı zaman sıfır araç fiyatları artı faizler ile oldukça fazla ödeme yapmış oluyorsunuz. Ekonomik kriz ve şuan arabalara olan ilginin artması nedeni ile oldukça yüksek seyreden sıfır ve ikinci el araba fiyatlarını göz önünde tutarak faizsiz araba almanın yollarını araştırmalısınız.

Ülkemizde uzun zamandır faiz uygulaması yapmadan sıfır veya ikinci el oto almanızı sağlayan oldukça güçlü finansörler hizmet vermektedir. Hiçbir şekilde kredi kullanmanıza gerek kalmadan bu finansörler ile istediğiniz arabayı alabiliyorsunuz. Üstelik boşa giden paranız olmadığı için zarar etme riskiniz de ortadan direkt olarak kalkmaktadır.

Finansörler İle Araba Almak

Finansörler ile araba almak her zaman farklı avantajları beraberinde getirmektedir. İster sahibinden satılık arabalar isterseniz de sıfır arabalar tercihiniz olabilir. Firmalar genellikle marka ve model sınırlaması yapmamaktadır. Finansörler genellikle sizinle aynı ekonomik şartlara sahip olan insanların bir araya gelmesini sağlayarak herkesin araba sahibi olmasını sağlamaktadır.

Finansörlük alanınsa en iddialı hizmetleri alabileceğiniz adres ise Katılımevim olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma uzun zamandır ülkemize hizmet veriyor ve binlerce müşterisi bulunuyor. Üstelik hemen hemen her yerde bir şube ile faizsiz araba almak isteyenlere haftanın 7 günü hizmet veriyor.

Firmaya başvuru yaptığınız zaman sizi özel olarak belirlenmiş olan sistemlere dâhil etmektedir. Peşinatsız araba almak isteyenler, ön ödeme yapabilecek olanlar vs. farklı guruplar belirlenerek Katılımevim’e ait olan sisteme dâhil edilirsiniz. Firma taksitler konusunda asla bir zorlama yapmamaktadır. Kişiler ödemek istedikleri taksit miktarlarını kendileri belirlemektedir.

Katılımevim Farkı

Katılımevim’i diğer firmalardan ve bankalardan ayıran en önemli özelliği taksitle araba alma şansını sunmasıdır. Kendi belirleyeceğiniz bu taksitler ile istediğiniz araba sizin olabiliyor. 2.el arabalar veya sıfır bu detayları yine kişiler kendi belirliyor. Araba almaya kesin kararlı iseniz cebinizde hiç paranız olmasa bile Katılımevim sayesinde kredi kullanmanıza hiç gerek kalmadan araba sahibi olabilirsiniz. Siz en yakın katılımevim şubesine giderek, firmaya ait internet sitesi veya müşteri hizmetlerinden yine özel kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilir ve hemen arabanıza kavuşabilirsiniz.